KONST / Litografier / Färglitografi 12644363
nr 1264 4363
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, kolorerad, signerad. Bladets mått: 74x55 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:47:51
14/7 18:49:01
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm